Dániel-játék előadásra készülünk!

Nagy fába vágtuk a fejszénket!

Idén április 6-án, délután 3 órakor az iskola tornacsarnokában előadjuk a Dániel-játékot szcenírozott formában – kis zenekarral, szólistákkal, az összes énekesiskolás osztállyal. Szeretnénk, ha a szülői közösség is a maga módján részt venne ebben a produkcióban.

Ezért kérjük nagy szeretettel, hogy a díszletek és jelmezek elkészítésében legyenek segítségünkre! Várjuk szíves jelentkezésüket, akik jelmezvarrásban, díszletkészítésben aktív részt tudnának vállalni. Ha valaki csak kisebb részfeladatot vállalna, őket is szeretettel hívjuk!

A jelentkezéseket január 27-ig várjuk! (kemenyking@gmail.com)
A jelentkező szülőkkel szeretnénk átbeszélni a feladatokat és azok megosztását:
2019. január 25-én, pénteken 16.30-tól a tanári pihenőben. (főépület, 103.terem)
Aki szívesen jelentkezne, de erre az első megbeszélésre esetleg nem tud eljönni, azt kérjük, hogy válasz levelébe írja bele, hogy milyen típusú munkát vállalna (varrás, ragasztás, festés-rajzolás, fúrás/faragás; díszlet-, jelmezkészítés, stb…)

A főpróba április 5-én 18 órakor lesz!

Posted in Egyéb.