Jótékonysági koncertet tart gimnáziumi kórusunk a nagyszőlősi ferences óvoda javára – március 30. szombat, 18 óra

A koncert helyszíne: Margit körúti Országúti Ferences Plébánia – 1024 Budapest, Margit körút 23.

Iskolánk gimnáziumi kórusa 2018 októberében 3 napot töltött Nagyszőlősön a ferences testvéreknél.

Megrendülve az ott élő magyarok mélységesen nehéz helyzetén és szegénységén, úgy döntöttünk,
hogy szeretnénk mi is valamivel hozzájárulni a ferencesek által épülő új óvodarészleg létrejöttéhez.
Vállaltuk, hogy még ebben a tanévben összegyűjtünk legalább fél millió forintot, amit majd az óvoda berendezésére fordítanak.
Ezért koncert sorozatot szerveztünk, amelynek első alkalma jan.12-én volt, erről beszámoló, és a következő koncerthez kedvcsináló fotók és videók ebben az albumban találhatók.

Nagy szeretettel hívunk és várunk minden érdeklődőt szombaton, 18 órakor! A belépés díjtalan. Adományokat köszönettel fogadunk.

(facebook belépés nélkül is látható)

Semjén Gabi és a gimnáziumi kórus tagjai