ÉNEKES TÁBOR június 21-24.

Kedves Szülők, kedves Gyerekek!

Nagyon várjuk már a június 21-24-i, péntektől hétfőig tartó énekes tábort!

Aznap az iskolai programok (tanévzáró és bizonyítványosztás) után nem sokkal indulunk az énekes táborba! Péntek reggel érkezhetnek már a tábori csomagjukkal a gyerekek az iskolába, vagy ezeket a csomagokat hozhatják a szülők is a buszhoz 13.00 órára! Amennyiben megoldható, a bizonyítványokat NE hozzák el a gyerekek a táborba!

Pénteken a busz indulásnál kérjük:

1. Szülői nyilatkozatot, indulás-napi dátummal aláírva! (2024.06.21.)
  2. Személyi igazolvány VAGY diákigazolvány EREDETIBEN legyen minden táborozónál! (a szállásadónak minden szállóvendégtől arcképes igazolványt kell gyűjteni!)
  3. Tartós sós vagy édes sütemény vagy gyümölcs, zöldség nagyobb mennyiségben tízóraira és uzsonnára. (Az elmúlt 1-2 évben nem volt elég erre a napi két étkezésre, jelentősen ki kellett pótolni. Nyomatékosan kérjük ebben segítségüket. Köszönjük!)

TAJ kártya másolatot nem kérünk!

INDULÁS:

Időpont: 2024.06.21. péntek, 13:00 óra

Helyszín: Rómer Flóris / Zivatar utcai 91-es buszmegálló fölött a Rómer Flóris utcai járdán, tehát NEM AZ ISKOLA ELŐTT!

HAZAÉRKEZÉS:

Időpont: 2024.06.24. indulás Mátraverebély-Szentkútról ebéd után (kb. 13:00 órakor), tehát az érkezés hétfőn kb.14:30 órakor várható.

Helyszín az indulás helyszíne: Rómer Flóris / Zivatar utcai 91-es buszmegálló fölött a Rómer Flóris utcai járdán.

Tavalyi tapasztalat alapján két kérésünk van:

1. Kérjük, hogy érkezzenek pontosan a gyerekekért!
  2. Kérjük, hogy minden szülő külön-külön jelezze az énektanárának, hogy megérkezett a gyermekért és úgy vigye őt haza!

MOBILTELEFON:

Kérjük a kedves alsó tagozatos szülőket, hogy telefont ne küldjenek a gyerekekkel! Ha bármi kérdés mégis felmerülne, vagy egy gyerek mindenképpen szeretne a szüleivel beszélni, akkor a tanárokon és/vagy a tábori kísérő szülőkön keresztül intézhetik a tábor ideje alatt!

felső tagozatos szülőket pedig tájékoztatjuk, hogy a mobiltelefonokat szobánként begyűjtjük és esténként kb. 30 percre tervezzük odaadni a gyerekeknek.

LITURGIKUS RUHA:

Liturgikus ruhát és gallért hozzák magukkal a gyerekek! (zöld könyv idén nem kell!)

Ha valakinél betegség, egyéb előre nem látott probléma vagy a google űrlap kitöltése óta változás áll fenn, jelezze a budaiferencesenekesiskola@gmail.com címre válaszolva.

Együttműködésüket köszönjük!

Szeretettel,

Gabi néni (20/823-2766), Kinga néni (30/755-1796), Máté bácsi (30/379-6106)