Csapataink kiemelkedő teljesítményt nyújtottak a zsámbéki focibajnokságon!

A negyedik zsámbéki énekesiskolák közötti focibajnokságon, minden osztályunk kiemelkedő teljesítményt
nyújtott. Minden korcsoportban 3-8 osztályokig aranyérmesek lettünk. Intelligens, helyenként szemet gyönyörködtető
játékkal leiskolázták ellenfeleiket! Gratulálunk nekik, hiszen ezzel is hozzájárultak iskolánk hírnevéhez.

A verseny előtt a zsámbéki plébánia templomban laudest énekeltünk közösen a többi énekes iskolával együtt, (Magyarok Nagyasszonya tiszteletére) így minden bizonnyal a Szűzanya gondoskodó szeretete is kísérte gyermekeink elszánt küzdelmét.

Házigazdáink kedves vendégszeretete nagyban hozzájárult sikereinkhez, a gyönyörű őszi napsütéses időről nem is beszélve!
Utólag még egyszer szeretném megköszönni minden kedves szülő támogatását, akár a buszrendelés, akár külön szállítás, akár az ebéd elkészítése, v. az ahhoz szükséges javak előteremtése kapcsán. A BFÉI-s lányok is kitettek magukért, bár nem sokan voltak, végig lelkesen buzdították a fiúkat, így ők is részesei az eredményeknek!

VL.

Posted in Egyéb.