A Zeneakadémia Egyházzenei Szakán tartottunk bemutató órát

Énekes iskolánk sikeresen tett eleget a Zeneakadémia Egyházzene Szak továbbképzésén bemutató óra tartására kapott felkérésnek.
Az esztergomi ferences gimnáziumban megrendezésre került bemutató órán Laci bácsi vezetésével 6.a-s diákjaink vettek részt. Komoly elismerés énekes iskolánk számára, hogy a 4-5 évente megrendezésre kerülő országos továbbképzési eseményre már többször énekes iskolánk tanárait, illetve diákjait hívják. A jó hangulatú, gördülékeny óra végén a gyerekek nagy tapsot kaptak, az óra után a résztvevő tanár kollégák véget nem érő kérdései a tetszési index magas százalékát igazolták, így sikerült újra iskolánk jó hírét keltenünk! Köszönjük 6.a-s diákjainknak, hogy az őszi szünet ellenére vállalták a szolgálatot!

A fellépésről készült képek itt tekinthetők meg.

Posted in Egyéb.