Énekes iskolás Jocha testvérek sikere

Amikor megkezdődött a karantén-életünk, az Operaháznak volt egy szép kezdeményezése – ami azóta is folyamatosan tart. Ezt a felhívást elküldtük tanítványainknak is, hátha lesz kedve néhány bátor énekesnek, hogy részt vegyen benne amely minden nap lehetőséget kínál arra, hogy a legjobb énekesek felkerüljenek az operaház honlapjára is.

Nemzeti Dalaink – Naponta jelentkező játékra invitálja a fiatalokat az Opera

Két énekes iskolásunk, Jocha Mónika 6.a és Jocha Dániel 5.a testvérpár ilyen sikeres volt.

Kedves Énekestársunk!

A Magyar Állami Operaház nevében szeretném megköszönni, hogy nemcsak bátor voltál, de vetted a fáradtságot megtanulni az egyik szép magyar népdalunkat, egyik “nemzeti dalunkat” a járvány idején.

Gratulálunk, hogy a napi válogatásba bekerültél, és így sokan láthatják produkciódat: büszke lehetsz rá!

Megjegyzés: Kedves Mónika! Tisztán, határozott dallamvezetéssel, jól érthető szöveggel énekelsz. Ügyes kislány vagy. ( Kákay István, képzési vezető)

Ezen a linken Móni 2.16-nál, Dani 1.34-nél énekel.

Aki szeretne hasonló sikert elérni, bátran vágjon bele, nem csak énekesiskolások számára adott a lehetőség!