KODÁLY 140

14.00-14.15 gyülekezés
14.30- 16.00 főpróba a műsor sorrendjében: 1./ Kodályok 2./ Dániel
16.00 pihenő szünet, előkészület
16.30-18.00 Hangverseny (Kodályok és Dániel-játék)
18.15 Adventi gyertyagyújtás
18.30 Szentmise
Mivel ez előesti szentmise, így a másnapi (szokásos) advent 3. vasárnapi liturgiát itt énekeljük, tehát vasárnap nincsen közös liturgiánk, éneklésünk.
A gyerekek öltözködjenek melegen, kabátra vesszük rá a liturgikus ruhát. A kiskereszt-szalag színe rózsaszín.
Hozzanak magukkal uzsonnát és innivalót!
Az 1. osztályosokat és szüleiket 16.30-ra várjuk.
A misén már ők is énekelnek!
Alsó tagozatosaink is énekelnek a Kodály összkari műben, a Karácsonyi pásztortáncban – valamint a Dániel játékban
Felső tagozatosaink Kodály Adventi ének összkarban, a Dániel játékban és iskolánk önálló produkciójában, a Naphimnuszban énekelnek.
Felsős műhelykórusunk pedig önálló produkcióként énekli Kodály:Angyalok és pásztorok c. kórusművet.
Gimis kórus tagjai is úgy érkezzenek, hogy   14.30-kor már kezdődik a főpróba.
Ők az Adventi énekben, a Naphimnuszban és a misén az ordinárium tételekben énekelnek.
Régóta készülünk rá és nagyon várjuk ezt a nagyszabású hangversenyt!
Természetesen a kedves szülőket is 16.30-tól várjuk az előadásra és a szentmisére.
Advent 3. Gaudete (Öröm) vasárnapjára így készülünk az Énekes Iskolában.
Gabi néni, Kinga néni, Máté bácsi